Recenze na balzám EOS

1. března 2017 v 19:54 | Niki |  Móda
Ahoj všichni dnes jsem si pro vás připravila recenzi na Eos,tak jdeme na to!

Balzám má strašně pěkné balení,vypadá jako vajíčko a proto je tak moc roztomilí.

Obal je jakoby pogumovaný,což se může jevit jako výhoda ale pokud ho budete nosit v školní tašce nebo v kabelce , tak se vám poškrábe.Myslím, že pokud máte hodně rozpraskané rty, vzala bych do ruky radši jiný balzám než toto.

Eos vám bude rty hydratovat,ale neuzdraví vám je.Co je taky super je to, že balzám je 100% přírodní Smějící se.

Na trhu je nepřeberné množství příchutí těchto balzámků, já konkrétně jsem si vybrala příchuť Strawberry sorbet, která moc příjemně voní a vyhovuje mi.Určitě to není můj poslední balzám této značky.

Já osobně vám ho mohu doporučit,žádný extra ultra mega zázrak to není, ale já jsem si ho opravdu zamilovala.

Tak to je celá moje recenze na EOS balzám,do komentářů mi můžete napsat jaký máte vi EOS a já se s vámi loučim a pa!Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 15. května 2017 v 14:10 | Reagovat

*-*   *-* *-*   *-*Je třeba vyčistit politiku od lhářů
Když se nikdo nedívá tak odložíme svoje pokrytecké masky a svoje kostýmy, najednou je z velikého čísla jenom ubohá nula, která to má v hlavě vynulované, život je divadlo, žijeme v očích těch, co se na nás dívají a snažíme o to být populární svatou celebritou.

Vše začalo v okamžiku, kdy se opice naučila mluvit a tak přestala vřeštět jako opice a začala mluvit jako člověk, následkem je inflace myšlenek které mohou druhé nějak zaujmout, nároky diváků a posluchačů narůstají a tak se musí herci neustále zdokonalovat, aby mohli uspět ve veliké konkurenci, kde lhář honí lháře a zloděj honí zloděje, kdo je bez chyby ať po mě hodí zlatou cihlou.

Pokud by se mohli voliči podívat na politiky a politiku z blízka tak by se musela politika okamžitě zakázat, o tom to je že politika kariéristickým bojem o výhody a jistoty jenom je. Dříve nám svaté autority slibovali to že nám v nouzi pomůže víra v Boha a že věřící se dostane do ráje, když nábožensví vyšlo z módy, tak je nahradila politika, která slibuje, že už brzo bude pracujícímu lidu zde lépe díky správným politickým programům, sliby se slibují a jenom naivní hlupáci se dopředu radují.

Je třeba vyčistit tento dezinformační chlív od lhářů a zlodějů, vše jde dneska už automatizovat a naprogramovat, je třeba dát mocným lidem konečně možnost, aby začali soukromě v malém podnikat, bez pomoci státu, tak že z jejich práce začnou vznikat pravé hodnoty. Dole už není co ořezávat, musíme začít ořezávat nahoře náklady, každý vysokoškolák je snadno nahraditelný za naprogramovaný počítač s umělou inteligencí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama